Drogy u dětí

3. března 2007 v 11:30 | Hulič |  O Většině Drogách

Drogy u dětí:

DROGY A DĚTI:
Tato problematika je v dnešní době velmi projednávána. Čím dál tím více dětí je závislých na drogách. Nejvíce však na alkoholu a cigaretách. I když jsou tyto drogy mládeží do 18 let zakázané, mají velkou šanci je získat a tím i používat. Sám to dobře vím, a i kolem mě je dost spolužáku, přátel či jen známých lidí u kterých lze vidět, že nemají problém sehnat tyto drogy. Teď rozebereme jaké jsou viditelné projevy toho,že dítě nějakou drogu používá.Tím myslím i tvrdší drogy jako perník(pervitin),kokain a jiné.
Jak poznáme, že dítě bere drogy?
Není to snadné - zvláště, když dítě zkouší drogy poprvé nebo je bere pouze příležitostně. Mnohá znamení jsou stejná, jako normální znaky dospívání. Důvodem k zamyšlení může být, vyskytne-li se několik znaků současně. I v takovém případě však nedělejte unáhlené závěry.
Znaky:První známky je projevují prospěchem ve škole.Prospěch se často velmi zhorší a nabývají neomluvené hodiny.Dítě se také začne mnohdy ztotožňovat s drogovou kulturou.Také můžete v horších případech pozorovat ztráty cenných věcí či peněz.U uživatelů tvrdších drog je také možno najít na těle stopy po vpichu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wyhulenkině wyhulenkině | 6. srpna 2008 v 11:48 | Reagovat

mno tak to je snad nase wjec ne jesi berem drogy nebo ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama