Zásady mariny

2. března 2007 v 8:06 | Hulič |  Zásady
Zásady:
Ačkoliv se mnoho návštěvníků těchto stránek domnívá, že marihuana není DROGA, opak je pravdou. Konopí seté je drogou se vším co k drogám patří, tzn. při velice častém užívání marihuany zcela prokazatelně nastává závislost. Tato závislost se samozřejmě neprojevuje s takovou razancí jako závislost na nebezpečných tvrdých drogách. Vysadí-li častý uživatel marihuanu, dostaví se prakticky hned první den poměrně těžká nespavost, snížená chuť k jídlu (není pravidlem), mírná nervozita a občas nechuť k sexu bez marihuany.
Protože výše uvedené se vztahuje na opravdu časté kuřáky konopí, uveďme si zde pár zásad, které je důležité dodržovat. Nikdo se přece nechce stát závislým na čemkoliv co nás bude jakkoliv omezovat.


  • Kouření čehokoliv způsobuje rakovinu a o konopí to platí dvojnásob. Všechny odborné výzkumy o léčivých účincích konopí platí pouze užíváme-li marihuanu v jídle, nikoliv kouřením !!! Dá se říci, že jeden joint je stejně rakovinotvorný jako dvacet cigaret tabáku. Rostlina cannabis má totiž tzv. čistící schopnost, tzn. konopí ve svém vegetačním období kořeny do sebe natahuje těžké kovy z půdy. Váhame-li proto mezi jointem, či koláčkem, upřednostňujeme koláček neboť naše trávicí ústrojí je pro zpracování vedlejších nežádoucích látek mnohem lépe vybaveno než-li naše plíce.


  • V partě se rozhodlo, že teď si dáme jointa - opravdu se Vám do toho chce? Nechcete se s nimi zhulit až později? A proč ne !!! Pokud jsou ve Vaší partě kamarádi musí pochopit, že teď nechcete, že máte ještě něco na práci co se pod vlivem THC nedá dělat a že zítra nebo prostě jindy je také možnost se potrhle smát všemu kolem nás.


  • Všechna práce tohoto týdne je za Vámi, je pátek, zítra nikam nemusíte a chcete se pobavit, ale trávu nemáte? Především je Vaše chyba, že Vaše úroda buťto nebyla, nebo jste ji již spotřebovali - což znamená, že byla malá ( pět kytiček je na rok pro jednu osobu dostatečné množství ). Kde konopí sehnat? Nikdy ne od dealerů drog, zejména ne od arabů, černochů apod.. To není kvúli tomu, že jsme rasisté, ale kvůli tomu, že tito lidé neprodávají jenom trávu, ale také pervitin, heroin, kokain a jiná svinstva po kterých brzy navštívíte márnici a když ne Vy, protože nejste blázni aby jste něco tak odporného vyzkoušeli, tak někdo jiný, možná z Vašeho blízkého okolí a Vy jste podpořili svojí koupí marihuany dealera tvrdých drog - JE TO NEETICKÉ !!! Proto si raději trávu nedáme vůbec - nejsme přece závislí, anebo zajdeme ke známému, který nemá s tvrdými drogami nic společného a v klidu si s ním dáme jeho ganju.


  • Chcete poprvé zkusit konopí? Není to k životu nutné, lidé se baví bez něj docela dobře. Několikrát si projděte důvody, které Vás k tomu vedou a sami si zhodnoťte jestli to má smysl, vede-li Vás k tomu například nějaký životní neúspěch ( rozchod s parnerem, pracovní neúspěch apod.), moc Vám konopí nepomůže ani po něm nezapomenete, spíše naopak můžete svou depresi po požití THC vygradovat do smutné melancholické a bolestivé nálady, proto si raději dejte panáka a běžte spát. Také se na marihuanu raději vykašlete, není-li Vám alespoň osmnáct let - nic Vám neuteče, celý život máte před sebou a trávu si dejte až budete mít dost rozumu na to, aby jste neskočili u jiných, nebezpečných drog.


  • Už jste se rozhodli, že dnes si zahulíte, v kapse máte paličku ganji jste s lidmi kteří jsou Vám blízcí a jde se na to. Nikdy neprovokujte s jointem v ústech na veřejných místech !!! Policista, který by Vám jinak dal pokoj, protože si třeba sám rád občas zahulí, Vás v tuto chvíli prostě musí sebrat - je to jeho práce !!! Proto si někam zalezeme a tam se v soukromí zhulíme, nebo je-li pěkné teplé počasí dojdeme si někam do přírody kam nikdo nechodí - neznám nic lepšího !!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tope tope | E-mail | 2. srpna 2008 v 1:43 | Reagovat

už jsem tu, na jiném místě tohoto blogu chtěl napsat, že tu je až moc propagace, ale zde máme i druhou stranu mince, i když tu nejsou popsány zdaleka všechny negativní účinky dlouholetého, pravidelného užívání thc, znovu chválím..například z vlastní zkušenosti mohu říct, že po těch letech  problem s krátkodobou pamětí začíná být opravdu problém :-)) ale taky může člověk časem zjistit, že"zkouření se" je jeho jediným způsobem zábavy či relaxace,z kteréžto se postupem času stáva již jen stereotyp a zvyk..., je to originalni blog tady toto

2 branoss branoss | E-mail | 25. května 2011 v 10:08 | Reagovat

no ta pamět to jo sice mam 14 let hulim skoro rok ale tá pamět tak to jo :D

3 weinar weinar | Web | 27. října 2011 v 22:31 | Reagovat

je sice fajn že to tu rozeberet ale vemte si takovou jamajku kde hulí skoro každej a hulej celej život, žádná rakovina nepropukla ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama